})(document);
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Dziecięce zabawy book of little treasures 0
Dziecięce zabawy book of little treasures

Little Treasures to zestaw zabawnych i niezwykle barwnych wzorów oraz motywów dziecięcych, przygotowanych z myślą o wnętrzu dopasowanym do oczekiwań i potrzeb najmłodszych użytkowników produktów stylizacyjnych. Kolekcja zawiera projekty dedykowane zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Każda prezentowana tapeta dziecięca utrzymana jest w pastelowych i odpowiednio dobranych kolorach. Są wśród nich projekty dynamiczne, a także bardziej statyczne i wyciszające.

 

Sceny ze świata wyobraźni

 

Dobrze dobrana tapeta dziecięca tworzy niezwykły klimat pokoju malucha, a przy tym rozwija dziecięcą wyobraźnię. Projektanci chętnie sięgają po bajkowe motywy. W kolekcji Little Treasures znajdziemy m.in. wizualizację cyrkowej krainy, pełnej balonów, ciekawych postaci i zwierząt. Projekt tworzy niezwykle żywy i malowniczy obraz. W tle prezentują się wesołe karuzele, porywające serca maluchów w krainę śmiechu i zabawy. Inny projekt kolekcji przenosi najmłodszych w morski świat wodnych zwierząt, roślin, odważnych nurków i statków. W ten sposób pokój dziecięcy wypełnia się kolorową magią morskich przygód. Kolejna tapeta dziecięca przedstawia roztańczonych akrobatów, gimnastyków i sportowców. Emanuje ruchem, barwą i eksponuje wyraziste, zaangażowane w poszczególne czynności postacie. Od najmłodszych lat ukierunkowuje maluchów na wartość ćwiczeń, sportu i dbania o własną kondycję. Inna tapeta prezentuje wesołe i magiczne tęcze, wypełniające przestrzeń wspaniałymi barwami i ciepłymi uczuciami. Kojarzy się ze słońcem, które rozświetla niebo po deszczu. Następny ciekawy i przy tym prosty projekt prezentuje kolorowy układ różnej szerokości pasów. Jest to zestawienie ciepłych barw utrzymane w estetycznym stylu. Kolorowe buciki to ulubione motywy dziewczęce. Przenoszą młode damy w świat mody, piękna i dorosłości. Błyskotki i ozdoby kuszą swoją delikatnością i różnorodnością.

 

Siła dziecięcych uczuć

 tapeta w sowy

Piękna tapeta dziecięca oddziałuje na uczucia odbiorców. Jeden z projektów kolekcji prezentuje zabawne dziecięce postacie ustawione w szeregu i trzymające się za ręce. Takie obrazy przypominają o sile przyjaźni i wspólnej zabawy. Budzą uśmiech i ciepłe uczucia w sercu każdego odbiorcy. Ulubione zabawy w chowanego uchwycone na kolorowym tle łąki, z udziałem sympatycznych zwierząt: liska, zajączka czy ptaszka to główny przekaz kolejnego projektu. Świetna zabawa w otoczeniu kwiatów, roślin i barwnego świata roślin to powrót do dziecięcych doznań i wspomnień nawet dla dorosłych obserwatorów. Inna tapeta prezentuje duże serca wypełnione motywami kwiatowymi. Tworzy wyjątkową stylizację, przypominającą o największych potrzebach i marzeniach maluchów. Tapeta dziecięca eksponująca symbole miłości ujmuje niezwykłą siłą przekazu.

 

Ulubione motywy otwierające magiczny świat

 tapeta dziecięca

Tapeta w kolorowe kropki przypomina ulubione cukierki czy balony. Wzory spadają z wysoka i swobodnie rozsypują się po całej przestrzeni. Przypominają ulubione smaki, zabawy i dziecięcą beztroskę. Inna tapeta dziecięca prezentuje roztańczone i unoszące się w powietrzu wesołe stokrotki. Podobny motyw tapety przedstawia budzące ciepłe uczucia serduszka. Kolejny projekt przedstawiające świat afrykańskiej dżungli. Inna tapeta prezentuje barwne postaci ogrodowych zwierząt, które możemy znaleźć na podwórku, łące czy w lesie. Ciekawa propozycja dla chłopców to ruchomy projekt świata samochodów i innych pojazdów. Inna propozycja przedstawia wesołe i rozskakane króliczki, biegające wśród kwiatów, roślin i grzybków. Zwierzęta z dżungli, majestatyczny lew, wesoła małpka, wysoka żyrafa, ogromny słoń i zwinna pantera to postacie kryjące się wśród egzotycznych drzew. Zabawne dinozaury, przenoszące najmłodszych w świat prehistorycznych opowieści i ciekawych tajemnic Ziemi pojawiają się na jednym z projektów należących do kolekcji. Na tapetach znajdziemy też ulubione pojazdy małych bohaterów: wóz strażacki, samochód policyjny oraz symbole innych pasjonujących małych chłopców zawodów, tj. dźwig, koparka czy traktor. Z kolei budzące sympatię sówki, siedzące na drzewach wśród listków i gałęzi, uspokajają maluchy i pomagają zasypiać. Motyw nieba i unoszących się swobodnie planet, wypełniających całą przestrzeń pokoju to kolejna osłona tapety dla najmłodszych. Projekt prezentujący latające w przestrzeni różne gatunki ptaków unosi obserwatorów ku niebu i jego otwartej przestrzeni. Fascynuje swobodnym lotem i ujmującym widokiem z góry. Inny wzór przedstawia kolorowe ptaszki siedzące na gałęziach drzew. Są wśród nich bardzo różne gatunki, znane z dziecięcych wierszy, bajek i lekcji przyrody.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl