})(document);
Opcje przeglądania
Tapety ścienne
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

W świecie wzornictwa i dekoracji wnętrz zawsze istnieją inspiracje historyczne, które wprowadzają do naszych domów niepowtarzalny urok minionych epok. Kolekcja tapet ściennych Historic Royal Palaces Great Masters od Cole & Son jest doskonałym przykładem tego, jak możemy przenieść się w czasie i przestrzeni, wypełniając nasze wnętrza stylem i elegancją rodem z królewskich pałaców. Przedstawiamy niektóre z wyjątkowych wzorów tej kolekcji, które zainspirowane są dziełami wielkich mistrzów.

Chamber Angels: Anioły na Twoich Ścianach
Jeden z najbardziej ujmujących wzorów w kolekcji Historic Royal Palaces Great Masters to "Chamber Angels". Twórcy z Cole & Son czerpali inspirację z unikalnej struktury w stylu karuzeli, znajdującej się na suficie The Presence Chamber, będącej częścią King's State Apartments w pałacu Kensington. Ta tapeta przynosi do naszych domów piękno i lekkość, jaką emanują anioły w królewskich wnętrzach. To prawdziwe arcydzieło, które wnosi delikatność i wyrafinowanie do każdego pomieszczenia.

Gibbons Carving: Rzeźba na Ścianie
"Gibbons Carving" to wzór, który przenosi nas w świat mistrza rzeźby z XVII wieku, Grinlinga Gibbonsa. To dzieło pełne detali i głębi, podobne do jego wysokoreliefowych drewnianych rzeźb. Tapeta ta jest hołdem dla artysty i stanowi wspaniały sposób na wprowadzenie do naszych domów tradycji i piękna dawnych czasów.

King's Argent: Srebro i Lustra na Ścianie
"King's Argent" to seria tapet, które przedstawiają srebrzone lustra pokryte cienistymi liśćmi i kwiatowymi główkami. Ich delikatne rysunki przywołują ducha królewskich pałaców, a refleksyjne powierzchnie tworzą niezwykłą grę świateł i cieni. To wyjątkowa propozycja dla miłośników elegancji i przepychu.

Hampton Roses: Kwiatowa Oda
"Hampton Roses" to uroczy wzór kwiatowy, który jest hołdem dla kwiatów, stałych bywalców pałacu Hampton Court i jego tudorskich korzeni. Ta tapeta emanuje głębokim letnim zapachem kwitnących kwiatów i delikatnymi płatkami. To idealna propozycja dla tych, którzy pragną przenieść się do romantycznych ogrodów pałacowych.

Tudor Garden: Ogrodowy Raj
"Tudor Garden" to strukturalny wzór kwiatowy, inspirowany zawiłymi ogrodami "pałacu rozrywki" Henryka VIII, Hampton Court. Ta tapeta ukazuje rośliny znalezione w dzisiejszych ogrodach pałacowych i wprowadza do naszych domów kawałek historii królewskiego ogrodnictwa.

Verdure Tapestry: Tkanina z Historią
"Verdure Tapestry" czerpie inspirację z flamandzkiej tradycji tkactwa, przywołując dzieło z XVII wieku, obecnie eksponowane w King's Presence Chamber w pałacu Kensington. Ta tapeta przynosi na nasze ściany bogactwo tkaninowego dziedzictwa i zachwyca precyzyjnymi wzorami.

Kolekcja tapet ściennych Historic Royal Palaces Great Masters od Cole & Son to nie tylko ozdoba naszych wnętrz, to także podróż w czasie i przestrzeni, która pozwala nam odkrywać tajemnice i piękno historycznych pałaców. Dla tych, którzy pragną wnieść do swojego domu nutę arystokracji i elegancji, ta kolekcja jest doskonałym wyborem. Pozwala nam ona otoczyć się dziełami wielkich mistrzów i przenieść się w świat królewskich wnętrz, bez konieczności opuszczania swojego własnego pałacu.

  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl