Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Tapeta regał z książkami Carl Robinson CL72405 The Gentleman
Opis
Tapeta regał z książkami Carl Robinson CL72405 The Gentleman to wyjątkowa propozycja dla miłośników klasycznego, stylowego wystroju wnętrz. Jej wzór przedstawia realistycznie odwzorowane półki wypełnione książkami, dzięki czemu ściana nabiera głębi i charakteru, przypominając wnętrze eleganckiej biblioteki. To idealne rozwiązanie dla osób, które pragną stworzyć w swoim domu ciepłą, intelektualną i przytulną atmosferę.
Carl Robinson 21 – The Gentleman to kolekcja tapet, która przenosi atmosferę życia na wsi do Twojego wnętrza, łącząc przytulną, swobodną elegancję z klasycznym stylem. Kolekcja dostępna jest w ciepłej palecie kolorów, która wprowadza do pomieszczeń ciepło i harmonię. Dodatkowo, wzory uzupełniają komplementarne motywy w kratę, które doskonale oddają rustykalny charakter i styl angielskiej wiejskiej rezydencji. Kolekcja The Gentleman to idealny wybór dla osób, które cenią naturalną estetykę, wygodę oraz ponadczasową elegancję w aranżacji wnętrz.
✔️ ZDJĘCIA:
Na Państwa życzenie, możemy przesłać dodatkowe zdjęcia z katalogu w różnym oświetleniu, aby przybliżyć rzeczywisty kolor tapety.
✔️ WYPOŻYCZ KATALOG Z PRÓBKAMI:
Katalog tapet The Gentelman 21 od firmy Carl Robinson możesz wypożyczyć on-line wpłacając przelewem zwrotną kaucję za katalog w wysokości 400 PLN + koszty wysyłki w dwie strony w wysokości 35 PLN. Jeśli chcesz wypożyczyć katalog wyślij do nas e-maila na adres sklep@bellaarte.pl
✔️ ZOBACZ NA ŻYWO:
Całą kolekcję tapet The Gentelman można obejrzeć na żywo w naszym salonie w Warszawie na al. Jana Pawła II 45a lokal 44a.
MASZ JESZCZE PYTANIE? ZADZWOŃ: 22 838 08 19
Dane techniczne
| Wymiary rolki | 8.2 m x 68.58 cm |
| Przesunięcie wzoru | 68.58 cm |
| Odporność | bardzo dobra |
| Producent | Wallquest |
| Zalecenia | klej do tapet na podkładzie papieru |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.