})(document);
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Już od czasów Williama Morrisa wiadomo, że wysokiej klasy tapety są czymś więcej, niż tylko prostą ozdobą wnętrza. To forma sztuki, w której znajdują wyraz inspiracje artystyczne i kreatywność twórcy wzoru, ale także indywidualne gusta mieszkańców. Tapety tworzone przez Carla Robinsona dla cenionej na całym świecie marki Wallquest to najlepszy przykład designu, który pobudza wyobraźnię, stając się idealnym dopełnieniem całości aranżacji.

Carl Robinson – projektant z tradycjami

Można powiedzieć, że ścieżka kariery Carla Robinsona została wytyczona już w czasach jego dzieciństwa. Ojciec Carla, uwielbiany przez klientów projektant, często zajmował się pracą także po godzinach, a towarzyszący mu syn pilnie obserwował jego pracę, chłonąc bogactwo wzorów i rozwiązań.

Robinson nigdy nie ukrywał, jak wielkie wrażenie wywarły na nim pomysły ojca, ale przy tym bardzo szybko zaczął podążać w stronę, którą wskazały mu jego własne, nieszablonowe koncepcje. Efektem wielu lat eksperymentów projektanta są wyjątkowe, ekskluzywne tapety Carl Robinson, które dzięki naszej ofercie mogą się znaleźć także na ścianach polskich klientów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl